לחישת הצללים / יאן פיליפ סנדקר

עיצוב עטיפה: סטודיו מירב רוט
תרגום מגרמנית: יוספיה סימון

פול פרש אל בדידותו באי הנמצא מול הונג קונג. רק כאן הוא יכול לשמר את זיכרונותיו על בנו שמת בגיל שמונה ולהגן עליהם מפני שאון העולם. אפילו חיזוריה של אישה יפה אינם מצליחים לנתקו מן החיים השקטים שהוא מנהל.

היתקלות מקרית באישה אמריקנית שבנה נעדר בסין מעמתת אותו מחדש עם הייאוש חסר-האונים שבדאגה לבן אהוב, ומערבת אותו בניגוד לרצונו בחקירת המקרה. כאשר חברו הקרוב, בלש המשטרה צ'אנג, פותח מחדש את החקירה שהוכרזה רשמית כמפוענחת וסגורה, פול נגרר בעל כורחו אל מאבק חסר סיכוי מול הרשויות בסין. אולם דווקא העמידה נוכח סכנה קיצונית היא זו שתפתח בפניו את הדרך בחזרה אל החיים.

בעקבות שני הרומנים שלו, אמנות ההקשבה לפעימות הלב ומיתרי הלב, יאן-פיליפ סֶנדקֶר מגיש לנו רומן חדש ומותח בעל עוצמה רגשית מהפנטת: סיפור אהבה בלתי-רגיל ולצדו מקרה פשע החושף את קרביה של סין המודרנית. בפרוזה טעונת חושניות ורווּית פרטים מספר יאן-פיליפ סֶנדקֶר ברגישות פסיכולוגית מעמיקה על אנשים שהגיעו לצומת גורלי בחייהם.

יאן-פיליפ סֶנדקֶר נולד בשנת 1960 בהמבורג, גרמניה. בין השנים 1990-1995 שימש ככתב של כתב העת "שטרן" בארצות הברית, ובין השנים 1995-1999 היה הכתב של העיתון באסיה.  היום הוא ממשיך לכתוב ל"שטרן" ככתב עצמאי. רומן זה חושף את היכרותו העמוקה של הסופר עם הונג קונג וסין, שם התגורר שנים רבות.

היום סנדקר מתגורר עם משפחתו בפוטסדם, בגרמניה. את הרומן הראשון שלו אמנות ההקשבה לפעימות הלב, כמו גם את רומן ההמשך מיתרי הלב, העוסקים שניהם בבורמה ובכוחה המאגי של האהבה, פרסם סנדקר בהוצאת קארל בלסינג.

לרכישה בהנחה באתר מודן